Partnercontent Diepvries producten

MECO ONTZORGT CHEF MET LEKKER, GEZOND EN VOORDELIG TOTAALPAKKET

SPECIALIST IN WARME KEUKEN VOLGT TRENDS OP DE VOET

Zaakvoerders Meco
De zaakvoerders Jurn en Niek Van Steenkiste

Meco is leverancier van totaaloplossingen en onderscheidt zich met voorgegaarde componenten en kant-en-klare bereidingen op maat van de klant. Het familiebedrijf speelt kort op de bal en levert vanuit de vestigingen in Oostende en Charleroi.

3 januari 2024

TIJD- EN KOSTENBESPAREND

Meco, geleid door Jurn en Niek Van Steenkiste, is uw preferentiële partner voor foodservice en horeca. Naast het uitgebreide verse en diepgevroren vlees-, vis- en groenteassortiment, levert het familiebedrijf ook een verrassend innovatief en trendgevoelig aanbod. Denk aan plantaardige alternatieven en fingerfood voor mensen met slikproblemen. Verder is er een ruime keuze voorgegaarde en kant-en-klare maaltijdcomponenten, zowel klassieke gerechten als toppers uit de wereldkeuken. Deze ambachtelijke producten uit de warme keuken bieden heel wat voordelen. Smaak, kwaliteit en nutriënten blijven bewaard. Ze hebben een langere houdbaarheidsdatum en zijn minder gevoelig voor contaminatie. Het regeneratieproces is veel korter dan een effectieve bereiding. De hoogtechnologische productie-units zijn voorzien van de meest geavanceerde infrastructuur: een optimaal koelsysteem, perfecte flows met de hoogst opgelegde kwaliteits- en voedselveiligheidsnormen.

Gaarlijn Meco
 De hoogtechnologische gaarlijn

SNELLE, DUURZAME LEVERING

Meco levert vlot over heel België. De logistiek is volledig in eigen beheer, verspreid over de vestiging in Oostende en het distributieplatform in Charleroi. Dit garandeert een tijdbesparende, kostenefficiënte en daarnaast ook milieuvriendelijke levering.

MECO
LEEGAARDSDIJK 2
8400 OOSTENDE
+3259709195
orders@meconv.be
www.meconv.be

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
company corner

MECO

LEEGAARDSDIJK 2, OOSTENDE 8400
Vers vlees

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
02 maart 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine