42. Biologische Vegan reep 60% Tanzania

bean to bar chocolade
cacaoboon
De biologische boon is een mix van classic Trinitario (een kruising van Amelonado met Criollo) met een vleugje Neo-Nacional. Deze bonen komen van Kokoa Kamili uit de Kilombero Valley (Morogoro Region) uit Tanzania. Zij kopen de onbewerkte bonen van circa 4.000 boeren en fermenteren en drogen de bonen centraal.
interne opbouw
De biologische vegan reep bevat 60% cacao, is gezoet met kokosbloesemsuiker en bevat kokosmelkpoeder. De reep bevat geen toevoegingen zoals lecithine of vanille.
Wetenswaardigheden
De handgeselecteerde bonen worden in kleine batches circa 30 minuten op 120 graden gebrand. Na het concheren laten ze de chocolade enkele weken rusten om er vervolgens de repen van te gieten. Het hele proces vindt plaats voor het oog van de klant in de winkel in Alphen a/d Rijn in Nederland, wat het een unieke ervaring maakt!
Alexander van Dommelen
Opleiding
Brood- en banketbakkersopleiding in Gouda
Werkervaring
Sinds 1996 laat Alexander Van Dommelen zijn klanten kennismaken met een unieke chocoladebeleving in zijn zaak De Truffel

contact
De Truffel
Glazenmakersweg 2 - 3449JK Woerden
0653906489
info@detruffel.com
www.detruffel.com