Chocoladedecoraties

Dutch delight

marisca scholte chocoladereep

marisca scholte

beschrijving gevulde chocoladereep

interne opbouw

Deze reep bestaat uit drie lagen. De bovenste laag is een ganache van Hollandse drop. De middelste laag is een ganache met een vleugje tijm uit eigen tuin. Tot slot een krokant laagje van huisgemaakte sesampasta.

coating

De coating van de reep is gemaakt met natuurlijke kleurstoffen. Spetters van groen en ecru en afgespoten met zwart. Voor de chocoladelaag is Callebaut NXT gebruikt.

decoratie

De bar is gedecoreerd met een strookje chocolade voorzien van houtnerven met daarop een zegel met het logo van ons bedrijf.

concept

In de natuur is voeding in overvloed te vinden. Soms op verrassende en onverwachte plekken. Het idee was om verschillende smaken en lagen van de natuur te verwerken in een reep. De specifieke smaak van drop is gemaakt van de wortel van zoethout. De eigenzinnige smaak van tijm is gemaakt van de takjes van de plant en als laatste zijn er de zaadjes van het plantje sesam. De reep is volledig plantaardig.

marisca scholte

palmares

Marisca volgde een éénjarige opleiding 'Beginnend chocolatier' in 2006. Ze volbracht daarna verschillende cursussen aan de Callebaut Academy, waaronder Chocolade 1.0, 2.0, 3.0, Bean-to-bar en Vegan pastry. In 2006 richtte ze vervolgens haar eigen chocolaterie op, genaamd 'Casita Cacao', waar ze in 2020 een webshop aan toevoegde. Het volledige assortiment is plantaardig en de ingrediënten zijn zoveel mogelijk biologisch en lokaal aangekocht.

contactgegevens

Casita Cacao
Wolfsbergenweg 32, 7822AW Emmen
0615 906 099
chocolade@casitacacao.shop
www.casitacacao.shop

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
02 maart 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine