Les Fromages de Suisse

Ontdek deze nieuwe Zwitsere kazen, elk bereid met aandacht voor smaak en authenticiteit.

Ontdek deze nieuwe Zwitsere kazen, elk bereid met aandacht voor smaak en authenticiteit.
Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.
De Zuivelarij breidt haar assortiment biologische zuivelproducten verder uit met o.a. een bio-uitvoering van Labneh, de traditionele Midden-Oosterse uitgelekte yoghurt.
Inex lanceert de 3de editie van ‘De Beste vol-au-vent van België’. Chefs kunnen tot 31/07 inschrijven (met Inex room 40%). Finale 5/10/2026 in De Melkerij, Bavegem. Jury: Hardiquest, De Roover, Hoebeeck, Van Colenberghe. Prijzen en blijvende impact.
De Belgische kaasmeester Geert Horsten won de eerste prijs op de negende 'Fête de la Tête de Moine' in Zwitserland. Met een kaasplank als berglandschap in vier seizoenen overtuigde ze zowel de vakjury als het publiek.
Bel lanceert in België een recyclebare papieren verpakking voor Mini Babybel, met behoud van kwaliteit en recept. Niet‑recycleerbaar materiaal per netje daalt ~60%, goed voor 850 ton minder. Wereldwijde uitrol in 2027; doel: 100% recycleerbaar tegen 2030.
Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.
Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.