Poll EK voetbal 2024 aanwezigheid in winkel

Poll EK voetbal 2024: vanaf welke maand zichtbaar in uw winkel?

Poll EK voetbal 2024: vanaf welke maand zichtbaar in uw winkel?
Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.
Vondelmolen speelt in op de groeiende vraag naar handige en voedzame snacks met een nieuwe ‘on the go’-variant van zijn iconische peperkoek.
Van 11 tot en met 14 mei is Euro Company aanwezig op TUTTOFOOD in Milaan, in hal 8, stand B17. Het bedrijf toont er productinnovaties binnen Nut’s Amore en het biologische merk Econoce.
Cru Versmarkt wil Moederdag “mamagnifiek” maken met vier fijne, esthetische cadeaus die verder gaan dan de klassieke brunch. Er zijn Limited Edition-speculaasjes met warme boodschappen van De Nolf Bakery (€6,90), Bizjoe: een Belgische extra brut Blanc de Noirs van Domein Cuvelier (€29,50, vanaf 21/4), Imanishiki Ume: een zachte, fruitige umesake (12% alc., €29,80/500 ml) en kleurrijke Radish Crackers of paprikavariant voor de apéro (€9,90/70 g). Focus op authenticiteit en vakmanschap; verkrijgbaar in Cru Gent, Antwerpen, Dilbeek en Overijse.
Een groot voetbaltoernooi zet niet alleen supporters op scherp, maar ook retailers. Al blijft de impact van het WK moeilijk te voorspellen, toch grijpen food retailers het moment aan om accenten te leggen in promoties, assortiment en winkelbeleving.
Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.
Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.