15. Regalo



beschrijving praline
interne opbouw
Gelei van de Mexicaanse vrucht guanabana (ponthier). Ganache met de kruidige elementen van een Mexicaanse ‘mole’, gecombineerd met Callebaut Evocao wholefruit chocolade. Praliné l’ancienne met pecannoten, pindanoten en gesuikerde cacao nibs.
coating
Coating van pure 66% chocolade en afgewerkt met een transfer die verwijst naar het jubileum van de Belgium Chocolate Awards.
decoratie
Strik van witte chocolade blanc intense Belcolade met een natuurlijk wit lint en een rode glans.
concept
Mexicaanse fiësta, geïnspireerd door een reis naar het Mexicaanse Yucatan, waar veel smaken op gebaseerd zijn: mole, bestaande uit veel specerijen, fruit guanabana, vergelijkbaar met passievrucht, wat aansluit bij de smaak van Evocao chocolade en geliefde noten in de Mexicaanse keuken. Regalo is Spaans/Mexicaans voor cadeau; een cadeau voor de jubileumeditie van de Chocolate Awards.
lynn van dommelen
Opleiding
- Summa-college in Eindhoven
- Specialisatiejaren chocolade en dieetbakkerij op PIVA
werkervaring
- Bakkertje Deeg in Heusden
- Het Gebaar van Roger van Damme in Antwerpen
- Demonstrateur bij Dawn Foods Benelux
- Leerkracht patisserie op PIVA
palmares
- Zilver voor beste worstenbroodje van Brabant
- Zilver Jacques Saey chocolade showstuk
- Winnaar jeugd vakwedstrijden regionaal Nederland
- Zilver op Belgium Chocolate Awards 2020, categorie Beste Praline bij de professionelen
contact
Desguinlei 244 - 2018 Antwerpen
0478 91 33 16
lynnvd@live.nl