31. Tutti


beschrijving praline
interne opbouw
De praline bestaat uit een gelei van mandarijn en huisgemaakte praliné van hazelnoten.
coating
Ingespoten met een spuitmassa van biologische Madirofolo 65% (Cacao Barry) en gemouleerd met biologische Madirofolo 65% (Cacao Barry).
decoratie
Na het inspuiten van de spuitmassa op basis van chocolade Madirofolo 65%, werd er een fijn lijntje aangebracht in de vorm. Hierna werd dit gemouleerd en verder verwerkt tot een praline. Bovenaan pronkt een gouden decoratieaccentje en de onderkant is afgewerkt met een guitar sheet.
concept
Bij het thema feest denkt Flore spontaan aan feest voor iedereen. Op feestjes kan haar zus echter nooit echt alles eten, gezien zij veganistisch is, dus hier wil ze graag verandering in brengen. Feest is voor iedereen, zonder na te denken of je nu wel of niet van een bepaalde praline mag eten. Daarom heeft Flore een praline ontworpen die helemaal veganistisch is. Met de naam 'Tutti', Italiaans voor 'iedereen', benadrukt ze het belang van vieren voor én met iedereen.
Flore Tubbeckx
Opleiding
Opleiding Brood- en banketbakkerij in KOGEKA Geel
7e specialisatiejaar Banketbakkerij en chocoladebewerking in KOGEKA Geel
werkervaring
Stage bij ZUUT in Leuven
contact
KOGEKA
Technische-Schoolstraat 52 - 2440 Geel
014/57.85.64
flore.tubbeckx@leerling.kogeka.be