Taste & Flavor - eat good, feel good
Franky Fresh Food kent u vermoedelijk als marktleider en versleverancier van slagers, traiteurs, delicatessenzaken en warenhuizen. Met een uitgebreid aanbod van onder meer vleeswaren, kazen en diepvries zijn ze sinds 1954 uitgegroeid tot een van de belangrijkste vleeswarengrossiers. En dat is niet alles, met het merk Taste & Flavor boren ze nu ook een nieuwe markt aan.

Wat is Taste & Flavor?
Taste & Flavor is de verzamelnaam voor een gamma gerechten dat exclusief verkrijgbaar is bij Franky Fresh Food. Deze gerechten worden in de productiesite van Marblo, langs de E17 in Waregem, samengesteld door de huiskoks. Onze koks geven het beste van zichzelf om een kwalitatief hoogstaand en lekker eindproduct af te leveren. De klanten van Franky Fresh Food gaan hiermee graag aan de slag. Zij weten dat deze sowieso in de smaak vallen bij hun consumenten. Vertrouwen in vakmanschap dus. Bovendien is het gebruiksgemak een welgekomen meerwaarde voor de klant.
mooie range ovenschotels
Het verhaal start met enkele traditionele ovenschotels: lasagne van de chef, kippenlasagne en moussaka. Stuk voor stuk met een mooie ambachtelijke uitstraling en overheerlijke smaak. Dit bleek een schot in de roos, waarna het gamma snel uitgebreid werd tot 10 ovenschotels, met bv. een prei-gehaktschotel en cannelloni’s met spinazie.
De ovenschotels in halve gastro’s bieden de klant een enorm voordeel. Ze worden bijzonder gesmaakt door grootkeukens die dankbaar gebruikmaken van de variatie in het gamma. Zij wisselen deze in vele gevallen af met de eigen keuken.
Soep doet u watertanden
Na de ovenschotels werd het assortiment al snel aangevuld met soepen die zich onderscheiden door de rijke vulling. Net zoals een goede soep op restaurant zitten ook de soepen van Taste & Flavor boordevol smaak. Het gamma varieert van tomatensoep met balletjes tot een originele asperge-courgettesoep. Voor deze soepjes neemt u met plezier even tijd.
Sauzen zorgen voor dat extraatje
Sauzen op de markt brengen, is geen evidentie. De sleutel is recepten te maken die algemeen aanvaard worden in ons Bourgondisch landje met zijn typische streekgerechten of uitgesproken smaakverschillen. Het was een lange weg, maar nu halen de sauzen van Taste & Flavor deze standaard met glans.
De cijfers bewijzen dat onze klanten deze graag gebruiken om hun gerechten net dat ietsje extra te geven. En opnieuw bespaart hen dit heel wat werk. We hebben momenteel 16 soorten saus onder Taste & Flavor. Uiteraard alle klassiekers zoals kaassaus, champignonsaus en pepersaus, maar evengoed bolognaisesaus, druivensaus en zelfs appelsiensaus. Voor elke delicatesse de gepaste begeleider.
Bereide gerechten
Recent werd het gamma verbreed met enkele Vlaamse klassiekers en enkele gerechten met een knipoog naar de wereldkeuken. Zin in een Vlaamse vol-au-vent of toch liever verfijnd rundstoofvlees, kant-en-klaar? Om de klanten op hun wenken te bedienen, wordt er ook met de seizoenen gespeeld. In het najaar is er een heerlijk hertenstoofpotje als wildsuggestie maar even goed een rijkelijke hutsepot voor de liefhebbers. In de zomer schakelen we over op een tagliatelle Provençal en zalmschotel.

